Set tužek LaMajja na zákres formy - černá a bílá, 2ks

Kód: 27862
Novinka
Značka: Lamajja
480 Kč
Skladem

Tužky na předkreslování tvaru obočí nebo očních linek. Tyto tužky byly navrženy Veronikou Petrás tak, aby byl zákres formy co nejjednodušší. Práce s těmito tužkami vám ušetří spoustu času při předkreslování formy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje 2 tužky (bílá a černá):

Tužka na zákres formy – bílá
Najít skvělou tužkou na předkreslování formy v bílé barvě je opravdový oříšek… Proto Veronika navrhla speciální tužku, která nejen že jednoduše kreslí, a proto se s ní výborně pracuje, ale také forma po zákresu vypadá skvěle z pohledu klienta. A to proto, že bílé linie vždy budou působit jemněji než ty tmavé. Pokud jste se někdy setkali s tím, že Vám zákres formy nešel dobře nakreslit, protože tužka byla buď příliš měkká a linie poté byly velmi silné nebo naopak příliš tvrdá a bylo obtížné linie nakreslit, s touto tužkou se Vám už nic takového nestane.

Tužka na zákres formy – černá
Tužka na předkreslování tvaru obočí nebo očních linek. Tato tužka byla navrhována Veronikou Petrás tak, aby byl zákres formy co nejjednodušší. Pokud jste se někdy setkali s tím, že Vám zákres formy nešel dobře nakreslit, protože tužka byla buď příliš měkká a linie poté byly velmi silné nebo naopak příliš tvrdá a bylo obtížné linie nakreslit, s touto tužkou se Vám už nic takového nestane.
Tužka byla designována pro jednoduché předkreslování precizních linií. Práce s touto tužkou Vám ušetří spoustu času při předkreslování formy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LaMajja je studio a školící centrum permanentního make-upu založené Veronikou Petrás. Veronika je autorka La Brows techniky a celosvětově uznávaná umělkyně a školitelka PMU (permanentního make-upu). Již školila v destinacích jako New York, Toronto, Mexiko, Dubai, Londýn, Istanbul a další. Díky tomu má vyškolené PMU profesionály po celém světě. Je organizátorkou semifinále a porotkyní ve světovém majstrovství PMU WULOP. Na základě svých zkušeností vytváří své kvalitní produkty pro permanentní make-up.