PERMA BLEND LUXE - TINA DAVIES I LOVE INK Brow Pigment Collection LUXE 8x15ML

Kód: 26145
Splňuje nařízení REACH EU Hybridní pigment
Značka: PERMA BLEND
7 200 Kč
Skladem
Možnosti doručení

I LOVE INK Brow Collection LUXE, hybridní pigmentovou řadu na organické bázi, která je v souladu s EU REACH. Každý pigment byl úzce sladěn s původními barvami I LOVE INK. 

Najděte pro každého klienta vhodnou sadu s naší rozsáhlou sadou pigmentů pro světlé až tmavé barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží složení, konzistentní výsledky – představujeme I ❤️ INK Brow Collection LUXE, hybridní pigmentovou řadu na organické bázi, která je v souladu s EU REACH. Každý pigment byl úzce sladěn s původními barvami I ❤️ INK. Umělci mohou očekávat, že dosáhnou podobných barevných výsledků se stejnou spolehlivostí a dlouhotrvajícím výkonem jako u původní řady.

Najděte pro každého klienta vhodnou sadu s naší rozsáhlou sadou pigmentů pro světlé až tmavé barvy – výběr barev nebyl nikdy tak jednoduchý.

Sada obsahuje: 

Zložení: hybridní řada pigmentů na organické bázi

Pigmentové podtóny: Teplé, neutrální, chladné
Tóny pleti: Světlá, růžová, béžová, olivová, karamelová, tmavě hnědá a hnědo-černá (Fitzpatrick 1-6)
Barvy vlasů: Všechny
Opravuje: Všechny vybledlé PMU

Vlastnosti pigmentů:

ASH BROWN LUXE: Skvělá klasika. Tento neutrálně chladný, středně popelavě hnědý pigment je ideální pro klientky, které hledají obočí na bázi popela. Fitzpatrick 1-3.

GREY LUXE: Sofistikovaná šedá. Tento šedý pigment v chladném tónu se zahojí do krásné středně až tmavě šedé – ideální pro klienty se slanými a pepřovými vlasy. Fitzpatrick 1-3.

BLONDE LUXE: Dokonalá blondýnka. Tento teplý pigment je dobrý pro vaši světlou pleť, klienty s chladným tónem – výsledkem je světle hnědá barva pro přirozený blond vzhled. Fitzpatrick 1-2.

MEDIUM BROWN LUXE: Vyvážená hnědá. Tento bohatý hnědý pigment má přirozený tón a nachází šťastné médium mezi světlem a tmou. Fitzpatrick 1-3.

DARK BROWN LUXE: Bez námahy přírodní. Tento neutrální/teplý pigment bude vaší oblíbenou barvou pro krásné tmavě hnědé obočí a trvale zářivé výsledky. Fitzpatrick 1-4.

BOLDER BROWN LUXE: Odvážná hnědá právě dostala Odvážnější – ideální pro klientky, které touží po výrazném vzhledu obočí. Tato tmavě hnědá má střední krycí schopnost a zahojí se do lichotivého neutrálně chladného tónu. Fitzpatrick 3-5.

EBONY LUXE: Havraní kráska. Tento chladný, hnědo-černý pigment má za následek plochý černý tón pro ohromující odvážný vzhled. Fitzpatrick 4-6.

SHADING SOLUTION LUXE: Nejlepší řešení pro vytvoření světlejší, jasnější barvy, zejména pro účely stínování. Před procedurou nařeďte pigment ve vámi zvoleném poměru v pigmentovém kalíšku.

Tabulka barev Tina Davies Luxe

Doplňkové parametry

Kategorie: Tina Davies
Objem: 8x15ml
Splňuje nařízení REACH 2023:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: