PERMA BLEND LUXE - Recover Mini Set - 3x 15 ml

Mini sada Perma Blend Luxe Recover je navržena tak, aby oživila a zjemnila vybledlé obočí po procedurách permanentního make-upu. Green Juice, Pretty Penny a Golden Pear pomáhají neutralizovat obočí, které se postupně změní do oranžové, červené, zelené, modré nebo fialové. 

Dostupnost Skladem
Kód: 26724
2 990 Kč
PERMA BLEND LUXE - Recover Mini Set - 3x 15 ml
tonery
Novinka Splňuje nařízení REACH EU Hybridní pigment

Potřebujete upravit obočí? Jednoduchá teorie barev je přesně to, co lékař nařídil. Green Juice, Pretty Penny a Golden Pear pomáhají neutralizovat obočí, které se postupně změní do oranžové, červené, zelené, modré nebo fialové. Tyto tonery jsou vyrobeny bez oxidu titaničitého.

Recover Mini Set od Perma Blend Luxe je výběr ze 3 tonerů:

 

Mini sada Perma Blend Luxe Recover je navržena tak, aby oživila a zjemnila vybledlé obočí po procedurách permanentního make-upu. Tyto korektory a tonery využívající aplikovanou teorii barev a hluboké znalosti PMU zajišťují vašim klientům vysoce výnosný a přirozeně vypadající povrch.

Vítejte v Luxe, novém inkoustu vyhovujícím EU REACH od Perma Blend. Tým Perma Blend neúnavně pracoval v zákulisí, aby vytvořil ten nejlepší pigment PMU, který je k dispozici, abyste mohli pokračovat ve vytváření ohromujících postupů při dodržení nových předpisů EU REACH.

Klíčové vlastnosti:

  • Objem: 3x 15 ml
  • Vhodné pro vegany 
  • Plně vyhovuje nejnovějším nařízením EU REACH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: