Critical Atom silver

Malý kvalitní zdroj amerického výrobce kompatibilní s Cheyenne strojky

Dostupnost Skladem
Kód: 50217
6 499 Kč
Critical Atom silver

Crital Atom je malý, lehký, spolehlivý profesionální napájecí zdroj vhodný pro každodenní použití v tetovacím studiu.  - je kompatibilní se všemi rotačními i cívkovími strojky, možné i pro použití Cheyenne rotačních strojků (funkce Jumpstart v menu ) - má vestavěné magnety a silný sillikon pro použití na různých površích - jednoduché stisknutí (otočné ovládání pro zapnutí/vypnutí )  - umožňuje chod bez pedálu - barva indikuje napětí (rozsah 1,5-17V), napájení 90-240 V, 50/60 Hz - ochrana proti zkratu - standardní vstupy pro Jack 6,3mm (pro kabel ke strojku i pedál) Součástí napajecího zdroje je napájecí kabel. Vyrobeno v USA.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CRITICAL

Společnost Critical Tattoo byla založena v roce 2005 a nachází se v Renu, „největším malém městě na světě“, a je 30 minut od jezera Tahoe.
Americké výrobky pro profesionální tetovací umělce; kombinace přesného inženýrství, rozmanitých výrobních zkušeností a výjimečných zákaznických služeb před prodejem, během něj a po něm.

Jsou hrdí na to, že většina toho, co vyrábí, pochází přímo ze severní Nevady. Vše je navrženo a postaveno ve vlastní dílně s kompletní inženýrskou laboratoří, strojírenskou dílnou, montáží elektroniky a grafickým designovým studiem. umpžňuje jim tak omezit zahraniční zdroje na naprosté minimum.

Jejich hlavním cílem vždy bylo nabízet něco inovativního a přitom elegantního a čistého bez zbytečností.