VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply

VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply - celtic-supply.cz   Všem zákazníkům Celtic Supply nabízíme nově VIP servis na produkty FK IRONS a MICROBEAU v případě poruchy strojku.
 

VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply

Našim zákazníkům poskytujeme VIP SERVIS na produkty FK IRONS a MICROBEAU – na tetovací strojky a strojky na permanentní makeup.

V případě poruchy doručí zákazník strojek do Celtic Supply, který je ihned ozkoušen, pokud se projevuje závada a strojek je v záruční lhůtě, Celtic Supply po dobu opravy zapůjčí zákazníkovi bezplatně náhradní strojek nebo zdroj, aby mohl dále pracovat a nepřišel o zákazníky.

Celtic Supply po dobu opravy zapůjčí zákazníkovi bezplatně náhradní tetovací strojek, aby mohl dále pracovat a nepřišel o zákazníky.

Celtic Supply doručí reklamovaný výrobek výrobci FK IRONS a komunikuje se servisem, informace o opravě pak předává zákazníkovi, včetně případné kalkulace. Po opravě pak doručí výrobek zpět zákazníkovi. Dopravu opět zákazník nehradí.
Upozorňujeme, že se doba celého reklamačního řízení může protáhnout díky zasílácím lhůtám na více než 30 dní.

Akce se vztahuje na zákazníky Celtic Supply a na produkty u nás zakoupené. V případě, že výrobek nebyl zakoupený v Celtic Supply, hradí zákazník přepravní náklady na vyzvednutí zboží a zaslání výrobci. 

V případě neoprávněné reklamace budou zákazníkovi naúčtovány dopravní náklady.