Garance dlouhé expirace u tetovacích barev

Garance dlouhé expirace pro tetovací barvy - celtic-supply.cz
 
U námi prodávaných barev garantujeme minimálně roční dobu expirace.

 

Garance dlouhé expirace tetovacích barev

Našim zákazníkům garantujeme roční a delší expiraci barev. Tedy barvu, kterou od nás dostanete můžete používat minimálně rok bez obav z kontroly z hygieny. Všechny barvy kontrolujeme při expedici kvůli expiraci a těsnosti uzávěrů.

 Nakupujeme a prodáváme barvy, které jsou z oficiálních zdrojů – tedy pouze originální výrobky, s garantovaným původem, všechny certifikovány pro použití v EU. Všechny barvy, co máme v nabídce jsou vegan friendly a nebyly testovány na zvířatech.

Jak zacházet s tetovacími barvami:

Použití - před otevřením utáhněte uzávěr lahvičky a míchejte zhruba jednu minutu nebo i déle, dokud se barva řádně nepromíchá. Promíchejte před každým použitím. Po použití pevně uzavřete a očistěte špičku uzávěru čistou látkou, nebo například ValaCleanem.

Pokud začíná barva zasychat, nebo je potřeba ji zředit, doporučujeme tyto produkty.

Skladování - každá lahvička barev je označena doporučeným datem spotřeby (expirace). Je doporučeno spotřebovat barvu před tímto datem. Všeobecně se doporučuje každé tři měsíce lahvičku promíchat, aby se zajistila konzistence barev. Barvy by měly být skladovány mimo přímý dosah UV slunečního světla v pokojové teplotě. Neukládejte do mrazničky.

Barva by měla být uchována v temném a suchém prostředí.

 

Garance dlouhé expirace neplatí na produkty v akci, na produkty prodávané jako expirované nebo s blížící se dobou expirace.

 

Nepoužívejte tetovací barvy, u kterých si nejste jisti původem nebo doba expirace není čitelná!