Jak to bude s tetovacími barvami v roce 2022?

Domů / Spotřebák pro studia

XOXO tattoo butter - tetovací máslo 160ml

Kód: 57073
Tetovací máslo pro suchou pokožku 160ml balení
Dostupnost: Připraveno k odeslání
399 Kč , plus doprava
 
XOXO tattoo butter - tetovací máslo 160ml

XOXO Butter - je produkt určený pro proces tetování. Konzistence v balení je hustá a tuhá, na pleti lehce krémová a mastná. Produkt je odpovědí pro umělce, kteří měli problémy se suchou nebo poškozenou pokožkou zákazníků. Velmi silná výživa, promaštění a odstranění zarudnutí během procesu tetování. Veganský produkt. Produkt nerozpouští uhlíkový papír. Vůně je totožná s ULTRA mýdlem (XOXO máslo a ULTRA mýdlo se vzájemně doplňují a vytvářejí pracovní set pro sezení extrémně zatěžující pokožku).

Inci XOXO: SLOŽENÍ: MÁSLO BUTYROSPERMUM PARKII, OLEJ PRUNUS AMYGDALUS DULCIS, MÁSLO SEMEN MANGIFERA INDICA, OLEJ Z KOKOSOVÉHO JÁDŘNÍKU, HYDROGENOVANÝ ROSTLINNÝ OLEJ, PARFUM, HELIANTHUS OBRÁZKOVÝ OLEJ A HELIANTHUS (EXTERNÍ OLEJ) HELIANTHUS (ENDLAFOL) HELIANTHUS (EXITAL) ANNUUS SE LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, ALFA-ISOMETHYL IONONE, KYSELINA CITROVÁ.

S tímto zbožím kupují
I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 50ml I AM INK- First Generation 1 - Sumi - 50ml Kód: 56811 Garance dlouhé expirace Garance dlouhé expirace Splňuje nařízení REACH EU Splňuje nařízení REACH EU
Poslední kusy na skladě!
470 Kč
PROHLÉDNOUT