PRODUKTY V AKCI NAJDETE ZDE!

Domů / Tetovací strojky / Vlad Blad

VLAD BLAD Avenger

Kód: 56199 Skladem
Nejnovější rotačák od VladBlad
Výrobce: Vlad BladVlad Blad
Dostupnost: Připraveno k odeslání
13 990 Kč , plus doprava
 
VLAD BLAD Avenger

VladBlad Avenger je hybridní rotační stroj na tetování, který je kompatibilní se standardními tetovacími jehlami a cartridgemi a snadno zpracovává jakýkoli tetovací styl.

Po letech neustálého zlepšování svých rotátorů, VladBlad nyní vytvořil tetovací stroj se spolehlivostí svých cívkových nabídek s použitelností a nižší hmotností rotoru.

Ačkoli to nemusí být jeden z nejmocnějších hrdinů Země, Avenger je rychlý a všestranný rotační stroj pro ty, kteří mají rádi stroje klasického stylu, přesto chtějí pracovat se standardními tetovacími jehlami a cartridgemi.

VladBlad navrhl Avenger takovým způsobem, že jej nemusíte upravovat, když jste během tetování přepínali mezi jehlami a cartridgemi.

Díky mechanismu uvnitř můžete začít a pracovat jen při 2-2,5 voltech. Je také vybaven 7-wattovým motorem, který je třikrát menší, ale výkonnější než starší verze.

VladBlad také osadil Avenger svým vlastním hadicovým svěrákem SuperJaws® - znovuobjeveným hadicovým svěrákem se štěrbinou na přední straně a gilotinou uvnitř. Je snadné navléci jehlu do svěráku a zafixuje gripy pevně a rovnoměrně bez porušení jednorázových plastových držadel.

Klíčové vlastnosti:

Barva: Černá
Kompatibilní se standardními jehlami i cartridgemi
Motor: 7 W
Délka zdvihu: 3,6 mm
Připojení RCA
Rozměry: 51 x 51 x 54 mm
Hmotnost: 120 g
Vstupní napětí: 3-10 V
Maximální velikost jehly: 50 magnum
Doporučené pracovní napětí:

Tenké obrysy: 4-7,5 V
Silné obrysy: 5-9 V
Černá a šedá: 4,5-7,5 V
Barevná realistika: 6,5-9 V
Barevné barvení: 4-9 V
Dotwork: 3-7 V
Stínování: 4-9 V

Specifikace
Typ tetovacího strojku rotační
Na co chcete strojek používat Na co je tetovací strojek určený univerzální
Podobné zboží
FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - black FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - black Kód: 53701 VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU
Připraveno k odeslání
12 990 Kč
PROHLÉDNOUT
FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - gunmetal FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - gunmetal Kód: 53696 VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU
Připraveno k odeslání
12 990 Kč
PROHLÉDNOUT
Cheyenne SOL Terra linkovací strojek + grip 21mm Cheyenne SOL Terra linkovací strojek + grip 21mm Kód: 53372 VIP SERVIS CHEYENNE VIP SERVIS CHEYENNE
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 23 990 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 22 990 Kč
PROHLÉDNOUT
FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - tangerine FK Irons Spektra Halo 2 Crossover - tangerine Kód: 53697 VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU
na objednávku
12 990 Kč
PROHLÉDNOUT
S tímto zbožím kupují