Hledáš práci v profi tetovacím studiu? Zkus tattoo kariéru

Domů / NOVINKY

PERMA BLEND - AREOLA SET 8 X 30ML

Kód: 56154 Garance dlouhé expirace Garance dlouhé expirace
Sada barev na permanentní makeup - prsa a prsní dvorce
Výrobce: PERMA BLENDPERMA BLEND
Dostupnost: Připraveno k odeslání
6 590 Kč , plus doprava
 
PERMA BLEND - AREOLA SET 8 X 30ML

Smíchat to! pomocí selektivních odstínů k nalezení dokonalé barvy dvorce. Mandy Sauler vytvořil 8 inkoustových barev, které lze použít k přizpůsobení jakékoli barvy dvorce, což usnadňuje sladění barev.

Tento 30ml set obsahuje následující barvy:

Prime L Skin - Toto je základní barva, kterou lze použít pro Areola s někým z pleti Fitzpatrick 1-3. (Teplý) Smíchejte to se sadou jizev!

Prime D Skin - Toto je nejtmavší barva hnědých pro Areola. To lze zesvětlit prostředním mixérem a zesvětlit kapkou černé až ztmavnout. (Teplý) Smíchejte to se sadou jizev!

Yes Cool - Přidejte tuto barvu do Prime L Skin, abyste vytvořili přirozenou barvu dvorce. (Cool) Smíchejte to se sadou jizev!

Pink Mixer - Několik kapek může přidat pěknou růžovou do vaší hlavní barvy Areoly. Tato barva může být smíchána s prostředním mixérem pro příjemnou barvu bradavky. (Teplý)

High White - lze použít pro zvýraznění vaší dvorce, která vám pomohou s detaily a 3D bradavkami.

Nízká černá - lze použít k vytvoření 3D bradavky v tmavších typech pleti.

No Pink - Tato barva se použije pouze v případě, že máte potíže s přizpůsobením podtónu u určitých typů pleti. Přidejte jen ponoření nebo kapku a zruší to jakoukoli růžovou. Tato barva vám pomůže najít perfektní zápas s někým v Fitzpatrick 3,4 (Cool)

Middle Mixer - Tato barva je skvělým výchozím bodem pro Fitzpatrick 3-5 a lze jej použít jako texturu pro Fitzpatrick 1-3 (Warm)

Soubory