Hledáš práci v profi tetovacím studiu? Zkus tattoo kariéru

Domů / NOVINKY

ENVY PMU 5 Round Shader 0,23mm

Kód: 56521 Novinka
Kvalitní kulaté cartridge na permanentní makeup s membránou a komfortním držením.
Výrobce: TATSoulTATSoul
Dostupnost: Připraveno k odeslání
85 Kč , plus doprava
Množstevní sleva:
od 10  do 10000  - 10 % Sleva
 
ENVY PMU 5 Round Shader 0,23mm

Envy Gen 2 Nano PMU cartridge Round Shader. Perfektní konfigurace pro zvýraznění rtů, stejně jako silnější ošetření obočí a očních linek.

Vyvinuty z cartridgí Envy Gen 2, cartridge Envy Nano přinášejí nové konfigurace. Speciálně navrženo pro permanentní make-up včetně mikropigmentace pokožky hlavy a veškeré estetiky obličeje.

Kompatibilní se všemi cartridge strojky od kvalitních značek, jako jsou Cheyenne (Hawk), FK Irons, Microbeau a Bishop Rotary. Cartridge mají membránovou funkci, která neumožňuje zpětný tok inkoustu nebo krve do vašeho stroje nebo gripu, což výrazně zvyšuje úroveň hygieny a zkracuje váš čas strávený čištěním a sterilizací - a čas jsou peníze...

Envy Gen 2 Nano PMU cartridge jsou dodávány v krabičkách po 10 kusech, každá kazeta je balena jednotlivě v blistru a je sterilizována EO plynem.

Proces kvality
Každá cartridge Envy Nano prochází 30bodovým procesem kontroly, než získá název Envy. Tak se může pochlubit nejvyšším standardem QC procesu v oboru, můžete si být jisti, že cartridge Envy Nano budou vždy v maximální kvalitě.

Schváleno umělci
Umělci podporují inovace TATSoul Envy pomocí zpětné vazby umělců do všech návrhů produktů.

Komfortní držení
Komfortní návlek na cartridge vám umožňuje větší kontrolu a přesnost s možností opřít prst dále dolů blíže k jehle.

Jemnější detail
Navrženo a vylepšeno tak, aby překračovalo současné standardy kvality v průmyslu estetiky obličeje. Envy Nano Cartridges umožňují umělcům SPMU vytvářet ty nejlepší linie a realistické tahy vlasů.

Baleno po 10ti kusech.

Doplňky a související
S tímto zbožím kupují