Jak to bude s tetovacími barvami v roce 2022?

DomŇĮ / NOVINKY

ENVY PICO PMU 1 RL 0,22mm

Kód: 56660
Kvalitn√≠ cartridge na permanentn√≠ makeup s membr√°nou a komfortn√≠m drŇĺen√≠m.
V√Ĺrobce: TATSoulTATSoul
Dostupnost: PŇôipraveno k odesl√°n√≠
75 Kńć , plus doprava
MnoŇĺstevn√≠ sleva:
od 10  do 10000  - 10 % Sleva
 
ENVY PICO PMU 1 RL 0,22mm

Envy Gen 2 PICO PMU cartridge liner. Popul√°rn√≠ a dokonal√° volba pro vŇ°echny typy jehel, pouŇĺ√≠van√° pro linky ońć√≠ a rtŇĮ, vylepŇ°en√≠ Ňôas, pihy kr√°sy a mikropigmentaci vlasŇĮ. PICO varianta s jeŇ°tńõ uŇĺŇ°√≠ plastikovou Ň°pińćkou ide√°ln√≠ pro detailn√≠ pr√°ci.

Vyvinuty z cartridg√≠ Envy Gen 2, cartridge Envy Pico pŇôin√°Ň°ej√≠ nov√© konfigurace. Speci√°lnńõ navrŇĺeno pro permanentn√≠ make-up vńćetnńõ mikropigmentace pokoŇĺky hlavy a veŇ°ker√© estetiky oblińćeje.

Kompatibiln√≠ se vŇ°emi cartridge strojky od kvalitn√≠ch znańćek, jako jsou Cheyenne (Hawk), FK Irons, Microbeau a Bishop Rotary. Cartridge maj√≠ membr√°novou funkci, kter√° neumoŇĺŇąuje zpńõtn√Ĺ tok inkoustu nebo krve do vaŇ°eho stroje nebo gripu, coŇĺ v√Ĺraznńõ zvyŇ°uje √ļroveŇą hygieny a zkracuje v√°Ň° ńćas str√°ven√Ĺ ńćiŇ°tńõn√≠m a sterilizac√≠ - a ńćas jsou pen√≠ze...

Envy Gen 2 Pico PMU cartridge jsou dod√°v√°ny v krabińćk√°ch po 10 kusech, kaŇĺd√° kazeta je balena jednotlivńõ v blistru a je sterilizov√°na EO plynem.

Proces kvality
KaŇĺd√° cartridge Envy Pico proch√°z√≠ 30bodov√Ĺm procesem kontroly, neŇĺ z√≠sk√° n√°zev Envy. Tak se mŇĮŇĺe pochlubit nejvyŇ°Ň°√≠m standardem QC procesu v oboru, mŇĮŇĺete si b√Ĺt jisti, Ňĺe cartridge Envy Pico budou vŇĺdy v maxim√°ln√≠ kvalitńõ.

Schv√°leno umńõlci
Umńõlci podporuj√≠ inovace TATSoul Envy pomoc√≠ zpńõtn√© vazby umńõlcŇĮ do vŇ°ech n√°vrhŇĮ produktŇĮ.

Komfortn√≠ drŇĺen√≠
Komfortn√≠ n√°vlek na cartridge v√°m umoŇĺŇąuje vńõtŇ°√≠ kontrolu a pŇôesnost s moŇĺnost√≠ opŇô√≠t prst d√°le dolŇĮ bl√≠Ňĺe k jehle.

JemnńõjŇ°√≠ detail
NavrŇĺeno a vylepŇ°eno tak, aby pŇôekrańćovalo souńćasn√© standardy kvality v prŇĮmyslu estetiky oblińćeje. Envy Pico Cartridges umoŇĺŇąuj√≠ umńõlcŇĮm SPMU vytv√°Ňôet ty nejlepŇ°√≠ linie a realistick√© tahy vlasŇĮ.

Baleno po 10ti kusech.

DoplŇąky a souvisej√≠c√≠
S t√≠mto zboŇĺ√≠m kupuj√≠